Мікрокредити за 10 хвилин на картку в Україні

Якщо Вам терміново потрібна невелика сума грошей, то Ви можете скористатися послугою мікропозик. Переваги мікрокредитів в тому, що гроші ви отримаєте на банківську карту за 10 хвилин, після розгляду заявки.. Нижче представлений список перевірених брокерів, які надають мікропозики.

БрокерМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
moneyveo до 5 000 грнвід 18 років
Детальніше
ccloan до 10 000 грнвід 20 років
Детальніше
Швидко гроші до 3 000 грнвід 18 до 60 років
Детальніше

Зверніть увагу! Кредити видаються по всій Україні, крім Донецької та Луганської області, а також АР Крим.

Кредити готівкою від банків України

Відправте онлайн заявку на кредит в банки України та очікуйте дзвінок для подальшого оформлення кредиту. Просто і зручно - не виходячи з дому!

БанкМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
trust-bank до 200 000 грнвід 23 до 65 років
Детальніше
ideabank до 50 000 грнвід 21 до 75 років
Детальніше

До позики від приватної особи без застави часто вдаються люди, які мають погану кредитну історію, або громадяни що намагаються заощадити на відсотках, наприклад, якщо брати безвідсоткову позику у близького родича.Щоб взяти в борг у приватної особи, потрібно буде підписати боргову розписку, або договір позики. В принципі це рівні документи, але за статтею ГК договір стає обов’язковим, якщо сума позики перевищує мінімальний розмір оплати праці більш, ніж в 10 разів.

Отже, перше і найголовніше правило при оформленні кредиту від приватної особи звучить так, не слід нікому давати передоплати, адже кредитори повинні давати гроші, а не брати їх. У нашій країні можна оформити три види приватної позики.Недоліками цього кредитування можна назвати високий рівень ризику стати жертвою шахрая. Адже серед кредиторів нерідко крутитися велика кількість шахраїв, охочих нажитися на довірливості чи термінової нужді простих громадян.

Розгорнути

Рівне, Ищу дуже дуже терміново потрібна позика від приватної особи .Предлагаю Пропонуємо кредитування від приватної особи або приватних фін. компаній для фіз. осіб до 300 тис грн. без застави та поручителів. 36 % річних до 5 років.