Мікрокредити за 10 хвилин на картку в Україні

Якщо Вам терміново потрібна невелика сума грошей, то Ви можете скористатися послугою мікропозик. Переваги мікрокредитів в тому, що гроші ви отримаєте на банківську карту за 10 хвилин, після розгляду заявки.. Нижче представлений список перевірених брокерів, які надають мікропозики.

БрокерМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
moneyveo до 5 000 грнвід 18 років
Детальніше
ccloan до 10 000 грнвід 20 років
Детальніше
Швидко гроші до 3 000 грнвід 18 до 60 років
Детальніше

Зверніть увагу! Кредити видаються по всій Україні, крім Донецької та Луганської області, а також АР Крим.

Кредити готівкою від банків України

Відправте онлайн заявку на кредит в банки України та очікуйте дзвінок для подальшого оформлення кредиту. Просто і зручно - не виходячи з дому!

БанкМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
trust-bank до 200 000 грнвід 23 до 65 років
Детальніше
ideabank до 50 000 грнвід 21 до 75 років
Детальніше

нововолинськ » вакансії Нововолинська. Тов*просто позика*. Опубліковано Гість 19 Кві 2016 17:23.

Договір позики належить до реальних договорів і, отже, вважається укладеним з моменту передання грошей або речей. Обовязки з договору позики виникають тільки для однієї сторони — позичальника. Отримавши у власність передані йому позикодавцем гроші або речі, позичальник стає зобовязаним повернути позикодавцю таку ж суму грошей або рівну кількість речей такого ж роду і якості.

Розгорнути

Що таке позика і чим вона відрізняється від кредиту. Передача грошових та інших цінностей однієї особи іншій може мати кілька назв: кредит, позика, позичка.Позика грошей представляє рух грошей, виключаючи їх зростання, і використовується для залучення грошей у вклади і депозити, під кредитування юридичних і фізичних осіб. Це кредити на споживчі потреби без мети збагачення і прибутку. Надання даного виду позики вимагає повноцінного та ліквідного майна під заставу.

Погода у Нововолинську >. Глобальний тиждень грошей в Нововолинську. Кількість переглядів: 448. Четвер, 21 березня 2013, 16:35.

Мне все равно. Типовые документы, Документ: Договір позики грошей. Договір позики грошей. раздел Позика / Заем. Оцените документ: Отлично Хорошо Обычно Плохо Отвратительно.