Мікрокредити за 10 хвилин на картку в Україні

Якщо Вам терміново потрібна невелика сума грошей, то Ви можете скористатися послугою мікропозик. Переваги мікрокредитів в тому, що гроші ви отримаєте на банківську карту за 10 хвилин, після розгляду заявки.. Нижче представлений список перевірених брокерів, які надають мікропозики.

БрокерМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
moneyveo до 5 000 грнвід 18 років
Детальніше
ccloan до 10 000 грнвід 20 років
Детальніше
Швидко гроші до 3 000 грнвід 18 до 60 років
Детальніше

Зверніть увагу! Кредити видаються по всій Україні, крім Донецької та Луганської області, а також АР Крим.

Кредити готівкою від банків України

Відправте онлайн заявку на кредит в банки України та очікуйте дзвінок для подальшого оформлення кредиту. Просто і зручно - не виходячи з дому!

БанкМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
trust-bank до 200 000 грнвід 23 до 65 років
Детальніше
ideabank до 50 000 грнвід 21 до 75 років
Детальніше

Банки в Івано-Франківську. Мій Довідник - бізнес-довідка Івано-Франківська, карта Івано-Франківська, розклад руху Івано-Франківська, афіша Івано-Франківська.Надання банківських послуг, кредитування малого і середнього бізнесу. Івано-Франківськ, Вулиця Січових Стрільців, 11 Карта. +38 (0342) 55-70-00.

Адреса, ориентиры, расположение на карте банкоматов банка Платинум в городе Ивано-Франковск, Ивано-Франковская Область Удобный поиск банкоматов на карте Украины.Телефон обслуживания пластиковых карт.

Розгорнути

Курсы валют в Платинум Банк, Ивано-Франковск на 23.06.2016. К сожалению, в настоящее время мы не отслеживаем курсы обмена валют Платинум Банк.Центральный офис: Адрес:03680, г. Киев, ул. Н.Амосова, д. 12. Телефон: 0 (800) 30-83-08.

Вся необходимая информация о банке Платинум Банк. Услуги, банкоматы, курсы валют, адреса отделений, рейтинги пользователей и НБУ.Хак-Ковач: Налоги съедают капитал банковской системы. С молотка: самые дорогие лоты Фонда гарантирования вкладов. Закон ценой в 200 млрд гривень Мнение.

Ивано-Франковск. Банк Глобус - это: работа в банке, где применяются современные технологии- работа вПотрібен на роботу експерт з кредитування в ПАТ Платинум Банк у м.Калуш.Банк знаходиться по вулиці Незалежності. Контактний телефон (099)-411-90-50.

Адреси, телефони філій та відділень Банку Фінанси і кредит в Івано-Франківській області.Філії та відділення Банку Фінанси і кредит — Івано-Франківська область. Див. також

Станом на сьогодні, Platinum Bank не має відділення у м. Івано-Франківськ. Але оскільки банк активно розвивається, ми постійно розширюємо власну мережу та регіональну присутність, згідно запланованої стратегії розвитку Platinum Bank, зокрема бути ближче до кожного нашого клієнта. Тому на 2016 рік, банком заплановано відкриття відділень у Західному регіоні, у т.ч. в м. Івано-Франківськ.

«Платинум Банк» (Platinum Bank) является интернациональным банковским учреждением и работает на украинском рынке с начала 2005 года. Сейчас на обслуживании в банке находятся свыше полутора миллионов клиентов.Вид кредита. Кредит наличными Кредитные карты Кредит для бизнеса Автокредит Ипотека. Ваш регион.