Мікрокредити за 10 хвилин на картку в Україні

Якщо Вам терміново потрібна невелика сума грошей, то Ви можете скористатися послугою мікропозик. Переваги мікрокредитів в тому, що гроші ви отримаєте на банківську карту за 10 хвилин, після розгляду заявки.. Нижче представлений список перевірених брокерів, які надають мікропозики.

БрокерМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
moneyveo до 5 000 грнвід 18 років
Детальніше
ccloan до 10 000 грнвід 20 років
Детальніше
Швидко гроші до 3 000 грнвід 18 до 60 років
Детальніше

Зверніть увагу! Кредити видаються по всій Україні, крім Донецької та Луганської області, а також АР Крим.

Кредити готівкою від банків України

Відправте онлайн заявку на кредит в банки України та очікуйте дзвінок для подальшого оформлення кредиту. Просто і зручно - не виходячи з дому!

БанкМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
trust-bank до 200 000 грнвід 23 до 65 років
Детальніше
ideabank до 50 000 грнвід 21 до 75 років
Детальніше

Кредити. Назад до меню. Державні програми. Ощадний дiм. Авто в кредит. На електромобілі.кредити від ощадбанку. Ощадний дiм. Строк кредиту до 3 рокiв.

Без підтвердження доходів банк готовий позичити до 20 тис. грн. на строк до трьох років. OTP Bank позичає готівку під ефективні 53,99% річних. У цю ставку включені процентна ставка 15% річних, щомісячна комісія 1,5% на суму кредиту і страховка 0,3% на місяць від суми.Ефективна ставка по кредиту готівкою без довідки про доходи в Креді Агріколь Банку досягає 58,32% річних.

Розгорнути

Ощадбанк, кредит наличными, конечно же, выдает. И практически каждый заемщик желает знать, по каким именно критериям кредитное учреждение будет давать ему оценку. Стоит сделать особый акцент на то, что все заявки поданные клиентом обрабатываются при помощи специализированной компьютерной программы. Именно она и ставит плюсы и минусы напротив того или иного пункта анкеты. И как следствие по накопленным баллам банк вам либо одобряет, либо отказывает в предоставлении кредитных средств.

«Ощадбанк» (полное название банка на украинском языке звучит как «Державний ощадний банк України», то есть украинский «Государственный сбербанк» - по-русски) представляет собой одного из лидеров банковского сектора украинской экономики. За три квартала 2013 года «Ощадбанк» по величине своих активов, капитализации и количеству депозитных вкладов от населения уступал лишь «Приватбанку». Подробнее об Ощадбанке.