Мікрокредити за 10 хвилин на картку в Україні

Якщо Вам терміново потрібна невелика сума грошей, то Ви можете скористатися послугою мікропозик. Переваги мікрокредитів в тому, що гроші ви отримаєте на банківську карту за 10 хвилин, після розгляду заявки.. Нижче представлений список перевірених брокерів, які надають мікропозики.

БрокерМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
moneyveo до 5 000 грнвід 18 років
Детальніше
ccloan до 10 000 грнвід 20 років
Детальніше
Швидко гроші до 3 000 грнвід 18 до 60 років
Детальніше

Зверніть увагу! Кредити видаються по всій Україні, крім Донецької та Луганської області, а також АР Крим.

Кредити готівкою від банків України

Відправте онлайн заявку на кредит в банки України та очікуйте дзвінок для подальшого оформлення кредиту. Просто і зручно - не виходячи з дому!

БанкМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
trust-bank до 200 000 грнвід 23 до 65 років
Детальніше
ideabank до 50 000 грнвід 21 до 75 років
Детальніше

Кредити для непрацюючих пенсіонерів? Багато позичальників у віці стикаються з кричущою несправедливістю, коли один за іншим банки відмовляються приймати документи і кредитувати громадян, які вийшли на пенсію іА адже є кредитні установи, які надають позики на вигідних умовах громадянам до 70-85 років. Як оформити таку позику і де, розповімо нижче. Споживчий кредит. Кредити готівкою або споживчі позики видаються банками на будь-які потреби.

Пенсійне посвідчення (для непрацюючих пенсіонерів за вислугою років та/або за пільговими професіями).Довідка (и) про погашення кредиту (ів) на споживчі цілі в іншому (их) Банку (ах), під які видавався кредит «Рефінансування» (після одержання кредиту «Рефінансування» (протягом 70 календарних днів).

Розгорнути

ПеревагиКредит готівкою для працюючих, військових та непрацюючих пенсіонерівКредит без заставиТут зазначено мінімальний можливий платіж за кредитом.

Ви працюєте на постійному місці роботи, стаж на якому складає не менше 3 місяців (для непрацюючих пенсіонерів – 0 міс., для СПД/ФОП – 12 міс.) Ви не маєте простроченої заборгованості за кредитом. Ви маєте Українську прописку/реєстрацію в будь-якому регіоні України (окрім АР Крим).

Финансирование малого и среднего бизнеса банками России, кредиты для индивидуальных предпринимателей (ИП). Поиск по кредитам для бизнеса. Валюта. любая рубли доллары США евро. Сумма кредита Срок кредита, лет Срок существования бизнеса, мес. Материальное обеспечение.

Кредит непрацюючим, або гроші для розвитку особистої справи. Ще один непоганий спосіб отримати позику – це взяти його на розвиток бізнесу. Завдяки домовленості між банками та державними структурами, ви, надавши хороший бізнес-план, можете взяти кредит для непрацюючих для старту в ролі бізнесмена.

Ознакомьтесь с базовыми программами по кредитованию малого бизнеса, а также оформлению кредита на открытие, развитие и поддержку предприятий крупного бизнеса. Взять потребительский кредит для индивидуальных предпринимателей предлагаем в банке ВТБ24.