Мікрокредити за 10 хвилин на картку в Україні

Якщо Вам терміново потрібна невелика сума грошей, то Ви можете скористатися послугою мікропозик. Переваги мікрокредитів в тому, що гроші ви отримаєте на банківську карту за 10 хвилин, після розгляду заявки.. Нижче представлений список перевірених брокерів, які надають мікропозики.

БрокерМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
moneyveo до 5 000 грнвід 18 років
Детальніше
ccloan до 10 000 грнвід 20 років
Детальніше
Швидко гроші до 3 000 грнвід 18 до 60 років
Детальніше

Зверніть увагу! Кредити видаються по всій Україні, крім Донецької та Луганської області, а також АР Крим.

Кредити готівкою від банків України

Відправте онлайн заявку на кредит в банки України та очікуйте дзвінок для подальшого оформлення кредиту. Просто і зручно - не виходячи з дому!

БанкМаксимальна сумаВік кредитуємих осібЗаявка
trust-bank до 200 000 грнвід 23 до 65 років
Детальніше
ideabank до 50 000 грнвід 21 до 75 років
Детальніше

Філії та відділення Банку Михайлівський в Івано-Франківській області – 1 адреса. м. Івано-Франківськ.

Єдиним дійсним кредитодавцем за укладеними раніше договорами є ПАТ «БАНК МИХАЛІВСЬКИЙ». Погашення кредитів має здійснюватися на банківський рахунок за наступними реквізитами: Отримувач: ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» Рахунок : 29092038619024 МФО: 380935 ЄДРПОУ: 38619024 Призначення платежу: погашення заборгованості по кредитному договору №… від….

Розгорнути

Схема з «капіталістами», яку використав, банк «Михайлівський» — продукт нашого «шахрайського» часу. Пододтесь, шановні, начому зараз може заробити невеликий банк — лише на спекулятивних операціях, в т.ч. з купівлі продажу валюти. А як залучити кошти громадян, уникнуши при цьому відповідальності на випадок неминучого фіаско- звичайно, через вклади «Капітал»/«Суперкапітал» та їм подібні, які шахрайським способом пропонували працівники «Михайлівського».

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» здійснює банківську діяльність на підставі банківської ліцензії Національного банку України № 268 від 14.06.2013 р. Банк відноситься до IV групи згідно з класифікацією НБУ. Статутний капітал складає 300 млн. грн. Банк Михайлівський приєднався до міжнародних платіжних систем VISA International та MasterCard Worldwide Національним рейтинговим агентством «IBI-Rating» було присвоєно ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 4 (Висока надійність).

По нашей информации в городе Ивано-Франковск нет филиалов Банк Михайловский. Ближайшие филиалы этого банка расположены в следующих городах: Киев (~461км) 1 филиалов. Полный список городов, в которых представлен Банк Михайловский.

Главная>Каталог банков Украины>Банк «Михайловский».Телефоны: 0 800 30-40-40, 044 594 94 24. Присутствие в регионах: представлен в 25-ти регионах. Сайт банка: www.bank-mikhailovsky.com.ua. ВНИМАНИЕ! Банк Михайловский состоянием на 1.06.2016 признан неплатежеспособным! Дополнительная информация на сайте фонда гарантирования вкладов и НБУ.

ОАО КБ «Михайловский Промжилстройбанк» было зарегистрировано в июле 1994 года в городе Михайловка Волгоградской области в форме ТОО. Учредителями выступили ЗАО «Ремгражданреконструкция», ЗАО «Росгражданреконструкция» и физические лица. В 1999 году банк был преобразован в ОАО. В феврале 2016 года банк изменил свою организационно-правовую систему на АО.

Достоинства: Нет плюсов, адский банк как и все остальные. Недостатки: Мало информации, навязчивость, грубость, ужасный банк. Пройдясь по городу просто в глазах рябит от количества банков и предложений кредитования от них, ну как тут устоять когда со всех сторон такие зазывательные лозунги - Швидкі гроші Гроші до зарплати и все тому.

Если Вы снимаете наличные деньги с карты не свои, а кредитные – стоимость услуги 4,9% min 25 грн. Рассчитываться кредитными деньгами в магазинах и Интернете – бесплатно. Заполнить заявку на кредитную карту (в строке выберите банк оставить галочку напротив Банка Михайловский все остальные снять): Добавить комментарий.